مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:34:17
طلوع آفتاب: 07:04:00
اذان ظهر: 11:57:37
غروب آفتاب: 16:51:15
اذان مغرب: 17:11:27
نیمه شب: 23:12:46
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مَنِ الْتَمَسَ رِضَى اللّه‏ِ بِسَخَطِ النّاسِ رَضىَ اللّه‏ُ عَنْهُ وَ اَرْضى عَنْهُ النّاسَ وَ مَنِ الْتَمَسَ رِضَى النّاسِ بِسَخَطِ اللّه‏ِ سَخِطَ اللّه‏ُ عَلَيْهِ وَ اَسْخَطَ عَلَيْهِ النّاسَ؛
  •  
  • غررالحكم، ح 9076
Print

بسته گزارش خبری واحد خیریه

این بخش در روز 21فروردین ماه و به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و میلاد امام محمدباقر(علیه السلام) به روز شده و با تبریک این ایام، آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی دوستداران امیرالمؤمنین(علیه السّلام) می کند.


نخستین بسته ی خبری واحد خیریه ی انصار در سال 1395
 
خیریه مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام) یکی از بخش هایی است که بی شک می توان آن را یکی از ارکان مهم مؤسسه نام برد. خدمات روزانه ی این بخش به مراجعه کنندگان، زبانزد خاص و عام است و به لطف خدا و نگاه حضرت سیدالشهداء توانسته است گره های زیادی را بگشاید و به اندازه ی خود، گره گشای مشکلات هم نوعان باشد.
آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ای که گذشت، به این شرح تقدیم حضورتان می کنیم. 
 
این بخش در روز 21فروردین ماه و به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و میلاد امام محمدباقر(علیه السلام) به روز شده و با تبریک این ایام، آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی دوستداران امیرالمؤمنین(علیه السّلام) می کند. 
1. شهریه ی این ترم دانشجو الف.سین که در رشته ی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل است پرداخت شد. الف.سین پدر بیماری دارد که قادر به کسب و کار نیست. خود او هم به دلیل تحصیل و مشغله ی درسی نمی تواند کار کند و از درس باز می ماند. واحد خیریه ی انصار با کمک خیرین و لطف خدا توانست این مهم را به انجام برساند و باری از دوش نیازمندان واقعی بردارد. 
 
2. اهدای سرویس جهیزیه ی کامل به زوج جوان و نیازمندی که از شهر مقدس قم مراجعه کرده بودند. این زوج با مراجعه به واحد خیریه ی مؤسسه و ارائه ی مدارک لازم و پس از تحقیقات کارشناسان ما، سرویس جهیزیه ی کاملی را دریافت کردند. لازم به ذکر است که عروس خانم جوان، یتیم بود و از توان مالی برخوردار نبوده است. اقلام جهیزیه ای که به این زوج اهداء شده، عبارتند از: 1. یخچال 2. گاز 3. لباسشویی 4. جاروبرقی 5. سرویس تفلون 6. سرویس اشپزخانه 7. ابمیوه گیری 8. چرخ گوشت 9. فرش 10. پتو  11. سرویس چینی 12. سرویس بلور .
شنبه 21 فروردين 1395
بازدیدها 1756
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 270


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: