مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:18:27
طلوع آفتاب: 06:45:58
اذان ظهر: 11:50:11
غروب آفتاب: 16:54:24
اذان مغرب: 17:13:59
نیمه شب: 23:06:25
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • صَلاةُ اللّيلِ مَرضاةٌ لِلرَّبِّ وَ حُبُّ المَلائِكَةِ وَ سُنَّةُ النبياءِ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ اَصلُ اليمانِ وَ راحَةُ البدانِ وَ كَراهيَةٌ لِلشَّيطانِ وَ سِلاحٌ عَلَى العداءِ وَ اِجابَةٌ لِلدُّعاءِ وَ قَبولُ العمالِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • ارشاد القلوب، ج 1، ص 191
Print

بسته ی خبری واحد خیریه ی انصار در هفته ی نخست اردیبهشت ماه

آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ای که گذشت، به این شرح تقدیم حضورتان می کنیم.

 
خیریه مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام) یکی از بخش هایی است که بی شک می توان آن را یکی از ارکان مهم مؤسسه نام برد. خدمات روزانه ی این بخش به مراجعه کنندگان، زبانزد خاص و عام است و به لطف خدا و نگاه حضرت سیدالشهداء توانسته است گره های زیادی را بگشاید و به اندازه ی خود، گره گشای مشکلات هم نوعان باشد.
آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ای که گذشت، به این شرح تقدیم حضورتان می کنیم. 
 
این بخش در روز 6 اردیبهشت ماه و همزمان با ماه رجب به روز شده و با تبریک این ایام، آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی دوستداران امیرالمؤمنین(علیه السّلام) می کنیم. 
 
1. اهداء کمک هزینه جهت تمدید کارت اقامت اتباع خارجی و ثبت نام مدارس
خانم میم از اتباع عراقی هستند و فرزندان شان برای تحصیل نیاز به کارت اقامت دارند. تمدید کارت ها هرساله هزینه ای قابل توجه در بر دارد. مقداری از این هزینه به ایشان اهدا شد تا فرزندان شان بتوانند امتحانات پایان سال را بدهند.  
 
2. اعطای تخفیف کار درمانی
خانم ه.الف که بخاطر وجود غده ای در سینه نیاز به ماموگرافی داشت و از عهده پرداخت هزینه بر نمی آمد جهت دریافت کمک هزینه مراجعه کرده و مبلغی را جهت کار درمانی دریافت کرد.  
 
3. اهدای سرویس جهیزیه ی کامل به زوج جوان و نیازمند
به زوج جوان و نیازمندی که پدر عروس در روستایی دراطراف قرچک کشاورز است وقادر به دادن جهاز به دخترش نیست، با یاری حق تعالی جهیزیه ای به ایشان اهدا گردید.. این زوج با مراجعه به واحد خیریه ی مؤسسه و ارائه ی مدارک لازم و پس از تحقیقات کارشناسان ما، سرویس جهیزیه ی کاملی را دریافت کردند. لازم به ذکر است که عروس خانم جوان، یتیم بود و از توان مالی برخوردار نبوده است. اقلام جهیزیه ای که به این زوج اهداء شده، عبارتند از: 1. یخچال 2. گاز 3. لباسشویی 4. جاروبرقی 5. سرویس تفلون 6. سرویس اشپزخانه 7. ابمیوه گیری 8. چرخ گوشت 9. فرش 10. پتو  11. سرویس چینی 12. سرویس بلور .
دوشنبه 6 ارديبهشت 1395
بازدیدها 3277
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.7 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 283


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: