مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:18:27
طلوع آفتاب: 06:45:58
اذان ظهر: 11:50:11
غروب آفتاب: 16:54:24
اذان مغرب: 17:13:59
نیمه شب: 23:06:25
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مِن سَعادَةِ ابنِ آدَمَ اسْتِخارَةُ اللّه‏ِ و رِضاهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ و مِن شِقْوَةِ ابن آدَمَ تَركُهُ اسْتِخارَةَ اللّه‏ِ و سَخَطُهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ ؛
  •  
  • تحف العقول، ص 55
Print

بسته خبری واحد خیریه

آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ی جاری، تقدیم حضورتان می کنیم.


خیریه مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام) یکی از بخش هایی است که بی شک می توان آن را یکی از ارکان مهم مؤسسه نام برد. خدمات روزانه ی این بخش به مراجعه کنندگان، زبانزد خاص و عام است و به لطف خدا و نگاه حضرت سیدالشهداء توانسته است گره های زیادی را بگشاید و به اندازه ی خود، گره گشای مشکلات هم نوعان باشد.
 
آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ی جاری، تقدیم حضورتان می کنیم.
 
این بخش در روز 13 اردی بهشت ماه و همزمان با ایام شهادت امام هفتم حضرت موسی بن جعفر(علیهم السلام) تقدیم شما خوبان می گردد.
 
1. اعطای گوشت و غذا 
به تعداد 35 خانواده نیازمند و بی سرپرست و بد سرپرست، بسته های یک کیلویی گوشت و به تعداد اعضای خانواده شان، غذای آماده اهدا شد. این مهم، در دفعات گوناگون و زمان های مختلف انجام گرفته است و سنگ بنای کار نیکی توسط مؤسسه و خیرین محترم بنا شده است. 
 
 
2. اعطای کمک هزینه ی دارویی 
خانم میم که دچاربیماری روحی روانی می باشد و داروهای خاصی استفاده می کند در تهیه دارو دچار مشکل بود که با یاری خداوند متعال مبلغی جهت خرید دارو به ایشان اهدا شد. 
 
 
3. اعطای تخفیف درمانی 
خانم الف که مطلقه هستند جهت آزمایشات دختر 9ساله خود به آزمایشگاه انصار مراجعه کردند. ایشان به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه به خیریه مراجعه کرده و تخفیفی را دریافت نمودند. 
 
دوشنبه 13 ارديبهشت 1395
بازدیدها 3497
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.9 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 295


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: