مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:18:27
طلوع آفتاب: 06:45:58
اذان ظهر: 11:50:11
غروب آفتاب: 16:54:24
اذان مغرب: 17:13:59
نیمه شب: 23:06:25
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مِن سَعادَةِ ابنِ آدَمَ اسْتِخارَةُ اللّه‏ِ و رِضاهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ و مِن شِقْوَةِ ابن آدَمَ تَركُهُ اسْتِخارَةَ اللّه‏ِ و سَخَطُهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ ؛
  •  
  • تحف العقول، ص 55
Print

گزارشی از نخستین جلسه انس با قرآن کریم

بیست و نهمین روز از اردی بهشت نود و پنج و با راه اندازی سالن قرآن در طبقه پنجم موسسه انصارالحسین(علیه السلام)، دوباره جمع قرآن دوستان جمع شد و استاد سیف، شروع به تدریس نمودند.


پس از وقفه ی کوتاه و البته تاثیرگذار، جلسه ی آموزشی قرآن کریم با حضور استاد سیف ـ پیشکسوت قرآنی و دبیر آموزش قرآن کریم دارای مدارج عالی و جوایزقرآنی متعدد بین المللی ـ چهارشنبه 29 اردی بهشت ماه در سالن قرآن موسسه انصارالحسین(علیه السلام) آغاز شد. 
 
سالیان متمادی است که هر هفته پنج شنبه ها، محفل انس با قرآن در موسسه انصارالحسین(علیه السلام) برگزار می شود و میزبان کودکان و نوجوانانی است که با علاقه و پشتکار فراوان، همراه آیات خدا می شدند. بیست و نهمین روز از اردی بهشت نود و پنج و با راه اندازی سالن قرآن در طبقه پنجم موسسه انصارالحسین(علیه السلام)، دوباره جمع قرآن دوستان جمع شد و استاد سیف، شروع به تدریس نمودند. 
 
از نکات جالب و در حاشیه ی برگزاری این کلاس، این بود که سابقه ی شرکت بعضی از نوجوانان، به چهار-پنج سال می رسد و کودک شش-هفت ساله ی دیروز، نوجوان چهارده-پانزده ساله ای شده که در طول این سال و با شرکت در این محفل قرآنی، کتاب خدا را یاد گرفته و حالا می توانند به راحتی، با درنظر گرفتن قواعد، نکات دستوری، تجوید، صوت و لحن، قرآن کریم را قرائت کنند. 
 
قرار است این جلسات به طور مداوم هر پنج شنبه برگزار شود. تاریخ شروع جلسه ی بعد، متعاقبا به علاقه مندان اعلام خواهد شد. در ادامه، منتخبی از تصاویر این محفل قرآنی را مشاهده می کنید. برای دیدن ادامه عکس ها به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید. 
 


برای دیدن ادامه عکس ها به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید. 
 
پنجشنبه 30 ارديبهشت 1395
بازدیدها 3028
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.8 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 317
حوزه: فعالیت ها


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: