مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:23:57
طلوع آفتاب: 06:48:23
اذان ظهر: 12:58:59
غروب آفتاب: 19:09:35
اذان مغرب: 19:27:42
نیمه شب: 00:16:46
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • صَلاةُ اللّيلِ مَرضاةٌ لِلرَّبِّ وَ حُبُّ المَلائِكَةِ وَ سُنَّةُ النبياءِ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ اَصلُ اليمانِ وَ راحَةُ البدانِ وَ كَراهيَةٌ لِلشَّيطانِ وَ سِلاحٌ عَلَى العداءِ وَ اِجابَةٌ لِلدُّعاءِ وَ قَبولُ العمالِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • ارشاد القلوب، ج 1، ص 191
Print

شب های قرآنی موسسه انصار الحسین(علیه السلام)

مراسم احیاء و شب های قدر در مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) با جزءخوانی قرآن کریم، زمزمه ی دعای جوشن کبیر و قرآن به سرگیری توسط حجت الاسلام عسگرپور برقرار است.

 
این رسم هرساله، امسال نیز در سی شب ماه مبارکرمضان در حال اجراست. این رسم نیکوی تلاوت جزءخوانی قرآن کریم برای بانوان و آقایان و منبر و خطابه توسط یکی از عالمان دینی. امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان، مراسم جزءخوانی قرآن کریم از حوالی ساعت 21:15 دقیقه شروع شده که با استقبال بی نظیر دوستداران قرآن و عترت همراه بوده است.

پس از آن نیز حجت الاسلام شیخ محمد عسگرپور منبر رفته و هرشب، جرعه ای از کلام اهل بیت را به جان مستمعین می نشاند. 

 
نکته ی قابل توجه این است که هرشب، علاوه بر این محفل جزءخوانی، برای کودکان، نوجوانان و جوانان دختر و پسر، همزمان کلاس و جلسه ی قرآن برقرار است. دختران در طبقه ی چهارم و در کلاس ها و سطح های گوناگون و پسران عزیز نیز در سالن قرآن طبقه ی پنجم مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) هرشب به یادگیری و تلاوت قرآن کریم می پردازند. 
 
شما هرشب از ماه مبارک رمضان را می توانید به همراه خانواده ی خود به مؤسسه بیایید و با آرامش خاطر، در ماه خدا، به ذکر کلام خدا و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السّلام) بپردازید. 
 
لازم به ذکر است که مراسم احیاء و شب های قدر در مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) با جزءخوانی قرآن کریم، زمزمه ی دعای جوشن کبیر و قرآن به سرگیری توسط حجت الاسلام عسگرپور برقرار است.

در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده می نمایید:

 


برای مشاهده تصاویر بیشتر به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید.

 
پنجشنبه 3 تير 1395
بازدیدها 3186
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.9 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 351
حوزه: فعالیت ها


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: